Yükleniyor...
Harbiye mahallesi çevre yolu caddesi no215/A Defne/Hatay
Pzt - Cum : 09.00 - 19.00
0535 205 01 29
KABAALİ HAFRİYAT

Fabrika Temel Hafriyatı

Fabrika inşaatlarının hız kazanması ile birlikle Hatay fabrika temel hafriyat hizmetleri de ön plana çıkmıştır.

Fabrika temel hafriyat hizmetleri, profesyonellik gerektiren hizmetlerdir. Genellikle fabrika temel alanları çok geniş ve çıkan malzeme çok olduğundan uygun araç, makine  ve profesyonel operatörler ile kazı ve hafriyat işlemlerinin gerçekleştirilmesi gerekir. Bunun yanı sıra fabrika inşaatı yapılacak alanlarda daha önceden kurulmuş altyapılara da kazı esnasında dikkat edilmesi gerekir.

Firmamız Kabaali Hafriyat, senelerin deneyimini, fabrika temel hafriyatına taşıyarak, Hatay bölgesinde başarılı projelere imza atmıştır. Geniş ve yeni araç parkurumuz ve firmamızın bünyesinde profesyonel operatörlerimiz ile her türlü alan ve hacimde fabrika temel hafriyatlarını gerçekleştirebilen firmamız, gerçekleştirdiği tüm hizmetleri iş ve çevre güvenliğini ön planda tutmaktadır.

Fabrika temel hafriyatlarında en önemli nokta, kazı yapılacak alanın dikkatli şekilde belirlenmesi ve kazının uygun büyüklükte kazı makineleri ile yapılması gerektiğidir. Kazı alanından çıkan malzemenin de biriktirilmeden uygun büyüklükteki kamyonlar ile kazı alanından uzaklaştırılması gerekir. Profesyonellik ve tecrübe gerektiren, fabrika temel hafriyat işlemleri kesinlikle bu işte amatör olan firmalara yaptırılmamalıdır. Fabrika temel hafriyatlarının zamanında ve gerektiği şekilde yapılmaması, fabrika inşaatını da geciktireceğinden, fabrikanın geç faaliyete girmesine ve bu durumda maddi kayıplara neden olabilir.

İş sağlığı ve güvenliği faktörlerini ön planda tutan firmamız, gereken tüm risk değerlendirmeleri yapıp uygun şekilde önlemler alarak fabrika temel hafriyat hizmetlerini vermektedir.