Yükleniyor...
Harbiye mahallesi çevre yolu caddesi no215/A Defne/Hatay
Pzt - Cum : 09.00 - 19.00
0535 205 01 29
KABAALİ HAFRİYAT

Temel Hafriyatı

İnşaat sektörü denildiğinde bir projeye başlanıldığında en önemli işlemlerden birisi temel kazılarının gerçekleştirilip hafriyat işlemlerinin yapılabilmesidir. Bina temel hafriyatları, kazılacak alanın tespitinden, kazı aşamalarını ve kazı sonucu çıkan malzemenin uygun alanlara boşaltılmasını kapsar.

İnşaat firmaları bu işlemler için profesyonel firmalar ile çalışmayı tercih ederler. Bina temel hafriyat işlemleri profesyonellik gerektiren tehlikeli işlemlerdir. Hatalı yapılan işler can, mal ve zaman kayıplarına neden olabilir.

Firmamız Kabaali Hafriyat, hafriyat konusundaki tüm deneyimi, uzman operatörleri ve kaliteli araç parkuru ile hizmetinizdedir.

Hatay bölgesinde bina temel hafriyat hizmetleri veren firmamız, gerçekleştirdiği tüm projelerde iş sağlığı ve güvenliği koşulları başta olmak üzere, kazı yapılacak bölge etrafında da tüm gerekli önlemleri alarak hafriyat hizmetlerini gerçekleştirmektedir.

Kazı yapılacak temel hacmi ölçüleri doğrultusunda, kazı yapılacak alanın jeolojik özelliklerini de dikkate alan firmamız gerekli araç ve operatörleri zamanında sağlamakta ve sizlere vakit kaybı yaşatmaksızın bina temel hafriyat hizmetini vermektedir.

Bina temel hafriyatı hizmetinde öncelikle kazı yapılacak alan incelenir ve proje doğrultusunda yetkili mühendisler tarafından kazı alanının net olarak belirlenmesi gerekmektedir. Kazı alanı büyüklüğü, derinliği ve toprak yapısına göre en uygun büyüklükte kazı araçlarının temini firmamız tarafından gerçekleştirilmekte ve profesyonel operatörlerimiz kazı işlemlerini yapmaktadırlar. Kazı alanlarında çalışmak zor ve tehlikelidir. Operatörlerin deneyimli, kullanılan araçların, greyder, loder, ekskavatör vb. kaliteli ve iş hacmine uygun olması gerekir.

Kabaali Hafriyat Temel Hafriyat talepleriniz için firmamıza ulaşmanız halinde sizlere yardımcı olabilmek ve projenizi gerçekleştirmek adına tüm gerekli işlemleri gerçekleştiriyoruz.